Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Společný přebor starších žáků
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
18.3. 15:00
AC089
L.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
25 : 42
5.11. 15:00
AC048
L.Vršovice - Č.Budějovice
27 : 32
2.liga muži SVČ
5.5. 10:00
AD123
Dukla B - Náchod B
32 : 19
28.4. 16:00
AD118
Náchod B - Liberec
35 : 30
14.4. 15:00
AD107
Ml. Boleslav - Liberec
30 : 19
7.4. 15:00
AD099
Ml. Boleslav - Slavia
33 : 22
24.2. 17:30
AD074
1.HC Pardubice - Liberec
31 : 21
2.12. 18:30
AD056
Jablonec - Ústí n.L.
26 : 23
12.11. 15:00
AD051
Slavia - Loko Louny
29 : 32
28.10. 14:00
AD042
Dukla B - Ústí n.L.
30 : 22
8.10. 17:00
AD030
Liberec - Dukla B
30 : 31
16.9. 15:00
AD011
Ml. Boleslav - Loko Louny
25 : 14
1.liga starší dorostenci
5.5. 14:00
AG123
Dukla - Talent Plzeň
19 : 19
22.4. 16:00
AG113
Jičín - HCB Karviná
26 : 32
2.liga starší dorostenci Č
26.5. 15:00
AH223
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
20 : 40
12.5. 17:30
AH206
ELP Jablonec - Chodov
17 : 34
28.4. 14:00
AH188
Náchod - 1.HC Pardubice
22 : 32
18.3. 17:00
AH151
L.Vršovice - ELP Jablonec
29 : 26
24.2. 15:30
AH130
1.HC Pardubice - Liberec
24 : 27
10.2. 17:00
AH239
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
36 : 22
10.12. 16:00
AH100
Liberec - L.Vršovice
37 : 17
2.12. 16:30
AH091
ELP Jablonec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
22 : 24
19.11. 17:00
AH076
ELP Jablonec - Liberec
21 : 50
5.11. 17:00
AH064
L.Vršovice - TJ Sokol Úvaly
25 : 27
8.10. 15:00
AH040
Liberec - Chodov
33 : 29
1.liga mladší dorostenci
5.5. 12:00
AJ123
Dukla - Talent Plzeň A
32 : 26
22.4. 14:00
AJ113
Jičín - Karviná
25 : 19
28.10. 12:00
AJ042
Dukla - HK Baník Most
38 : 21
8.10. 13:00
AJ030
Liberec - Dukla
21 : 34
2.liga mladší dorostenci - Č
28.4. 12:00
AK118
Náchod - Třeboň
42 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín A
17
17
0
0
701 : 275
34
2
Úvaly A
18
16
0
2
595 : 373
32
3
Mělník A
18
12
0
6
416 : 359
24
4
Jičín B
17
9
2
6
508 : 440
20
5
D.Králové
18
9
0
9
472 : 441
18
6
Kutná Hora
18
7
0
11
379 : 462
14
7
Mělník B
10
6
1
3
236 : 259
13
8
Příbram
18
6
1
11
469 : 602
13
9
Náchod
19
2
1
16
306 : 533
5
10
Zruč n.S.
19
2
1
16
316 : 551
5
11
Úvaly B
10
2
0
8
185 : 288
4
Tabulka střelců
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
163
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
126
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
10
Lukáš Miřatský
Házená Mělník A
10
Nicolas Steiner
1.HK Dvůr Králové
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Lirš
Spartak Příbram
32
Štěpán Mikšík
Jiskra Zruč n.S .
26
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.