Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Společný přebor starších žáků
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.4. 16:00
AB105
Náchod - Jičín B
31 : 30
29.10. 16:30
AB042
Chodov - Velká Bystřice
34 : 30
23.9. 16:00
AB013
Náchod - Tatran Litovel
20 : 33
2 liga muži JZČ
12.5. 18:00
AC127
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
29.4. 17:00
AC117
Libčice n. Vlt. - Košutka
17 : 22
10.2. 15:00
AC076
L.Vršovice - Sezimovo Ústí
20 : 18
12.11. 11:00
AC054
Sezimovo Ústí - Sokol Žďár n. S.
23 : 25
8.10. 11:00
AC028
Zruč n.S. - Sokol Žďár n. S.
24 : 28
10.9. 17:00
AC003
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
26 : 21
2.liga muži SVČ
22.4. 17:30
AD113
1.HC Pardubice - Loko Louny
36 : 27
21.4. 15:00
AD110
Ml. Boleslav - Dukla B
33 : 19
14.4. 18:00
AD105
Náchod B - 1.HC Pardubice
19 : 28
18.3. 17:00
AD090
Loko Louny - Náchod B
30 : 18
3.3. 10:00
AD083
Dukla B - 1.HC Pardubice
36 : 25
4.11. 10:00
AD044
Dukla B - Ml. Boleslav
29 : 19
1.liga starší dorostenci
28.4. 14:00
AG131
Talent Plzeň - Velká Bystřice
33 : 28
3.3. 14:00
AG083
Dukla - Jičín
27 : 22
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 13:30
AH181
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
54 : 28
24.3. 13:00
AH157
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Bělá
25 : 25
18.3. 11:00
AH152
Loko Louny - Náchod
41 : 22
10.2. 13:00
AH237
L.Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 22
12.11. 09:00
AH072
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
23 : 29
29.10. 14:15
AH056
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
28 : 23
1.liga mladší dorostenci
3.3. 12:00
AJ083
Dukla - Jičín
33 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
12.5. 10:00
AK127
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
22.4. 15:30
AK113
1.HC Pardubice - Loko Louny
32 : 36
14.4. 13:00
AK105
Náchod - 1.HC Pardubice
38 : 25
18.3. 14:30
AK090
Loko Louny - Náchod
39 : 36
23.9. 13:00
AK013
Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod
33 : 21
Český pohár mužů
20.10. 19:00
AM062
Loko Louny - HBC Strakonice 1921
38 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín A
17
17
0
0
701 : 275
34
2
Úvaly A
18
16
0
2
595 : 373
32
3
Mělník A
18
12
0
6
416 : 359
24
4
Jičín B
17
9
2
6
508 : 440
20
5
D.Králové
18
9
0
9
472 : 441
18
6
Kutná Hora
18
7
0
11
379 : 462
14
7
Mělník B
10
6
1
3
236 : 259
13
8
Příbram
18
6
1
11
469 : 602
13
9
Náchod
19
2
1
16
306 : 533
5
10
Zruč n.S.
19
2
1
16
316 : 551
5
11
Úvaly B
10
2
0
8
185 : 288
4
Tabulka střelců
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
163
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
126
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
10
Lukáš Miřatský
Házená Mělník A
10
Nicolas Steiner
1.HK Dvůr Králové
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Lirš
Spartak Příbram
32
Štěpán Mikšík
Jiskra Zruč n.S .
26
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.