Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Společný přebor starších žáků
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Ladislav Pokorný
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 15:00
AH175
1.HK Dvůr Králové - Liberec
27 : 28
11.3. 15:00
AH227
1.HK Dvůr Králové - Náchod
22 : 21
24.2. 13:00
AH134
ZJ Kovofiniš Ledeč - L.Vršovice
27 : 20
11.2. 17:00
AH238
Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové
37 : 27
4.11. 13:00
AH059
ZJ Kovofiniš Ledeč - Liberec
24 : 37
21.10. 15:30
AH114
HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Bělá
38 : 29
14.10. 13:00
AH044
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HC Pardubice
26 : 32
17.9. 17:00
AH014
L.Vršovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
26 : 21
1.liga mladší dorostenci
12.11. 12:15
AJ054
HK Baník Most - Sokol Žďár n. S.
27 : 31
1.10. 12:15
AJ021
HK Baník Most - Jičín
25 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
25.11. 16:00
AK066
Házená Mělník - Sokol Vršovice
34 : 40
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO160
Házená Velká Bystřice - Nový Jičín
32 : 25
18.3. 15:50
AO159
HBC Jičín - S.Vršovice
26 : 15
18.3. 13:05
AO156
S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice
28 : 19
18.3. 11:15
AO154
Nový Jičín - HK FCC Město Lovosice
24 : 31
18.3. 10:20
AO153
Házená Velká Bystřice - S.Vršovice
21 : 16
21.1. 14:25
AO078
Liberec - Litovel
31 : 27
21.1. 13:30
AO077
S.Vršovice - Zlín
16 : 29
21.1. 10:45
AO074
S.Vršovice - Liberec
14 : 23
10.12. 16:45
AO010
Liberec - Dukla A
17 : 31
10.12. 14:00
AO007
Dukla A - HK FCC Město Lovosice
40 : 18
10.12. 13:05
AO006
Dukla B - Házená Mělník
29 : 24
10.12. 10:20
AO003
Liberec - Dukla B
17 : 21
10.12. 08:30
AO001
Dukla B - Dukla A
19 : 30
Žákovská liga starších žaček
3.12. 16:10
AP010
Sokol Písek - Slavia
11 : 15
3.12. 10:45
AP004
Slavia - Sokol Poruba
26 : 14
3.12. 09:50
AP003
Sokol Písek - SC Bohumín
19 : 11
2.liga ženy - západ
29.4. 15:00
AS111
Sokol Písek B - Turnov
35 : 21
8.4. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
21 : 25
4.3. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - Astra
27 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín A
17
17
0
0
701 : 275
34
2
Úvaly A
18
16
0
2
595 : 373
32
3
Mělník A
18
12
0
6
416 : 359
24
4
Jičín B
17
9
2
6
508 : 440
20
5
D.Králové
18
9
0
9
472 : 441
18
6
Kutná Hora
18
7
0
11
379 : 462
14
7
Mělník B
10
6
1
3
236 : 259
13
8
Příbram
18
6
1
11
469 : 602
13
9
Náchod
19
2
1
16
306 : 533
5
10
Zruč n.S.
19
2
1
16
316 : 551
5
11
Úvaly B
10
2
0
8
185 : 288
4
Tabulka střelců
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
163
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
126
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
10
Lukáš Miřatský
Házená Mělník A
10
Nicolas Steiner
1.HK Dvůr Králové
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Lirš
Spartak Příbram
32
Štěpán Mikšík
Jiskra Zruč n.S .
26
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.