Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Společný přebor starších žáků
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Petr Rusanov
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1998
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.12.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci - M
9.12. 14:00
AI099
Sokol Sokolnice - Zlín
20 : 44
25.11. 16:30
AI085
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
50 : 33
25.11. 14:00
AI084
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
29 : 25
2.liga mladší dorostenci - JM
25.4. 19:00
ALA117
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno A
42 : 31
4.11. 15:00
ALA048
HK Ivančice - Maloměřice
48 : 22
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:00
AO299
HBC Olomouc - Dukla B
17 : 17
20.5. 13:00
AO296
Dukla B - S.Vršovice
26 : 25
20.5. 12:00
AO295
HBC Olomouc - Uh. Hradiště
18 : 21
20.5. 09:00
AO292
S.Vršovice - HBC Olomouc
13 : 27
20.5. 08:00
AO291
Dukla B - TJ Cement Hranice
21 : 19
19.5. 17:15
AO290
Liberec - Zubří
16 : 19
19.5. 16:20
AO289
HBC Jičín - Házená L.Hustopeče
34 : 25
19.5. 12:40
AO285
HBC Jičín - Liberec
22 : 19
19.5. 11:45
AO284
Zubří - HBC Strakonice
18 : 16
19.5. 09:55
AO282
HBC Strakonice - HBC Jičín
24 : 29
19.5. 09:00
AO281
Házená L.Hustopeče - Zubří
11 : 23
28.4. 17:30
AO240
TJ Sokol Nové Veselí - Uh. Hradiště
27 : 19
28.4. 15:30
AO238
HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
19 : 30
28.4. 14:30
AO237
Uh. Hradiště - Polanka
23 : 19
28.4. 11:30
AO234
Uh. Hradiště - HK FCC Město Lovosice
18 : 17
28.4. 10:30
AO233
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice
18 : 15
18.2. 17:00
AO149
Polanka - SK Kuřim
21 : 20
18.2. 14:00
AO146
SK Kuřim - Zubří
12 : 28
18.2. 13:00
AO145
Polanka - S.Vršovice
19 : 19
18.2. 10:00
AO142
Zubří - Polanka
22 : 16
18.2. 09:00
AO141
SK Kuřim - Dukla A
10 : 34
21.1. 17:15
AO070
Dukla A - Uh. Hradiště
36 : 15
21.1. 15:25
AO068
Nový Jičín - Dukla A
20 : 42
21.1. 13:35
AO066
Házená L.Hustopeče - Nový Jičín
21 : 28
21.1. 09:55
AO062
Nový Jičín - Úvaly
25 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín A
17
17
0
0
701 : 275
34
2
Úvaly A
18
16
0
2
595 : 373
32
3
Mělník A
18
12
0
6
416 : 359
24
4
Jičín B
17
9
2
6
508 : 440
20
5
D.Králové
18
9
0
9
472 : 441
18
6
Kutná Hora
18
7
0
11
379 : 462
14
7
Mělník B
10
6
1
3
236 : 259
13
8
Příbram
18
6
1
11
469 : 602
13
9
Náchod
19
2
1
16
306 : 533
5
10
Zruč n.S.
19
2
1
16
316 : 551
5
11
Úvaly B
10
2
0
8
185 : 288
4
Tabulka střelců
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
163
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
126
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
10
Lukáš Miřatský
Házená Mělník A
10
Nicolas Steiner
1.HK Dvůr Králové
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Lirš
Spartak Příbram
32
Štěpán Mikšík
Jiskra Zruč n.S .
26
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.