Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Společný přebor starších žáků
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Aneta Kneislová
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava Zábřeh
Rok narození
2000
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.1.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:00
AO169
Polanka - Liberec
25 : 29
18.3. 15:00
AO168
Úvaly - HCB Karviná
12 : 34
18.3. 12:00
AO165
Polanka - HCB Karviná
17 : 34
18.3. 08:00
AO161
Liberec - TJ Cement Hranice
18 : 20
18.2. 17:15
AO140
Dukla B - Nový Jičín
13 : 23
18.2. 14:30
AO137
Nový Jičín - Zlín
19 : 24
18.2. 11:45
AO134
Nový Jičín - HCB Karviná
22 : 30
Žákovská liga starších žaček
7.4. 15:20
AP183
Hvězda Cheb - DHK Most
14 : 28
7.4. 14:25
AP182
Sokol Písek - Ostrava-Zábřeh
29 : 12
7.4. 12:35
AP180
DHK Most - Sokol Písek
13 : 21
7.4. 10:45
AP178
Sokol Kobylisy II - Sokol Písek
12 : 18
7.4. 08:55
AP176
Sokol Písek - Hvězda Cheb
16 : 8
MSL Muži sk. I.
8.4. 15:00
NAA006
SKH Polanka B - Krmelín
26 : 28
MSL Starší žáci sk. A
22.4. 10:30
N_B041
Polanka - Kopřivnice
19 : 19
14.4. 10:30
N_B039
Kopřivnice - Karviná A
22 : 34
8.4. 13:30
N_B036
Polanka - Krmelín
25 : 22
12.11. 10:30
N_B029
Krmelín - Kopřivnice
21 : 22
MSL Starší žáci sk. B
29.10. 16:00
N_C023
Nový Jičín - Třinec
30 : 13
MSL Mladší žáci sk. A
22.4. 09:00
N_D041
Polanka - Kopřivnice
38 : 29
14.4. 09:00
N_D039
Kopřivnice - Karviná A
27 : 43
MSL Mladší žáci sk. B
29.10. 14:30
N_E023
Nový Jičín - TJ TŽ Třinec
27 : 24
MSL Mladší žáci sk. C
12.11. 09:00
N_F029
Krmelín - Trnávka B
35 : 21
MSL Ženy
21.4. 10:00
N_I013
Ostrava - Hlučín
36 : 22
MSL Starší žačky
17.3. 13:30
N_J082
Karviná - Třinec
34 : 17
22.10. 14:00
N_J027
Ostrava-Zábřeh - Sokol Krmelín
30 : 27
8.10. 09:30
N_J018
SC Bohumín - Sokol Krmelín
24 : 14
23.9. 13:30
N_J010
Třinec - TJ Nový Jičín
9 : 13
MSL Mladší žačky
17.3. 12:00
N_K082
Karviná - TJ TŽ Třinec
33 : 11
21.10. 15:30
N_K026
Karviná - TJ TŽ Třinec
25 : 14
23.9. 16:00
N_K010
TJ TŽ Třinec - Nový Jičín
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín A
17
17
0
0
701 : 275
34
2
Úvaly A
18
16
0
2
595 : 373
32
3
Mělník A
18
12
0
6
416 : 359
24
4
Jičín B
17
9
2
6
508 : 440
20
5
D.Králové
18
9
0
9
472 : 441
18
6
Kutná Hora
18
7
0
11
379 : 462
14
7
Mělník B
10
6
1
3
236 : 259
13
8
Příbram
18
6
1
11
469 : 602
13
9
Náchod
19
2
1
16
306 : 533
5
10
Zruč n.S.
19
2
1
16
316 : 551
5
11
Úvaly B
10
2
0
8
185 : 288
4
Tabulka střelců
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
163
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
126
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
10
Lukáš Miřatský
Házená Mělník A
10
Nicolas Steiner
1.HK Dvůr Králové
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Lirš
Spartak Příbram
32
Štěpán Mikšík
Jiskra Zruč n.S .
26
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.